Říjen 2007

Odchod Davídka zřejmě uklidnil kabinu Mrožů

20. října 2007 v 11:11 | demel |  Reportáže
Situace do které se Mroži dostali díky odchodu Davídka, se zdála bezvýchodná. Během týdne narostlo sebevědomí lachtánků do nezávratné výše a v předzápasovém sázení téměř nikdo nepochyboval o vítěztví Mrožů. Jenže průběh utkání vůbec nenasvědčoval vítěztví Lachtánků. Již v úvodu přeběhlík Davídek ztratil míč ve vlastním vápně a pohotový Dubec prokázal zabijácký instinkt. 1:0! Po sériích nepřesností se dostal sice do šance dostal Rob, ale pálil jen do tyče. Při dalším náporu Mrožů se trefil z voleje Demel a o pár okamžiků rovněž volejem Stantien. Lachtánci poté, jako by si chtěli brát příklad z Německa, hráli jako opaření a stihli dostat ještě jeden gól od aktivního Stantiena. Čestný úspěch Lachtánci zaznamenali až v samém závěru, kdy se po faulu Demela trefil Rob z přímého kopu těsně z hranice vápna. Nic už ovšem nezměnil fakt, že Davídek, který s takovou pompou přestoupil do Lachtánků, byl největším smolařem zápasu, když zavinil dva góly.

Guntis Galvinš je žid!

13. října 2007 v 0:36 | demel |  Reportáže
Při prohlídce Židovského muzea bylo zjištěno že Guntis Galvinš je žid. Zde je důkaz.

Mrože posílí nadějný útočník Klimenta a rázný obránce Duda

13. října 2007 v 0:32 | demel |  Fotogalerie
Po nešťastné středě, kdy došlo k přestupu Davídka do Lachtánků, se podařilo nalézt posily. Jsou jimi nadějný útočník Václav Klimenta a zkušený bek Radek Duda. Doufejme že náš tým vynesou k titulu.

Tragédie: Davídek nás opustil!!

12. října 2007 v 16:10 | demel |  Reportáže
Ano, není to lež. Martin Davídek se skutečně dohodl s lachtánky o přestupu. Mroži tak přišli o loňského druhého nejlepšího střelce a špílčachra. Ještě před několika dny nikdo s vyjímkou lachtánků nevěřil, že by skutečně mohl přestoupit. Manažerský tým bude intenzivně hledat náhradu.

Mroži nedosáhli na vítězství ani napodruhé

12. října 2007 v 15:48 | demel |  Reportáže
Ani ve druhém utkání se Mrožům nepodařilo zvítězit, a to i přesto, že v zápase vedli už 2:0. První gól zařídil Stantien a o chvíli později skóroval i Davídek. Avšak Lachtánci, kteří hráli po většinu utkání svou zataženou hru postupem hry stále častěji vyráželi na brejky. Ty byly postupem času čím dál více nebezpečné, protože se dostavila únava. V krátkém sledu tak 3krát skóroval Lukáš Duba a otočil tak zápas. Mroži naopak hrozili spíše sporadicky, většina střel skončila mimo bránu a agilní Duba jen taktak znovu neskóroval. fantastickými zákroky se zaskvěl Kučera. Mroži tak nakonec byli rádi za vydřenou remízu, kterou zařídil v závěru Stantien.

Mroži začátek sezóny nezvládli

4. října 2007 v 8:58 | demel |  Reportáže
Boží mlýny melou a tentokrát semleli Mrože. Zápas sice začal dobře, Mroži po ráně Stantiena vedli, avšak Lachtánek Rob dvěmi rychlými kontry otočil zápas. Nic nepomohlo další Stantienovo vyrovnání, Rob opět několikrát utekl a dva brejky proměnil. na tom už nic nestihl změnit ani agilní Davídek, kterého vychytal Duba.