Květen 2007

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ!!!

23. května 2007 v 22:31 | demel |  Fanclub
VZHLEDEM K OPAKOVANÉMU NAPADÁNÍ ZE STRANY LACHTÁNKŮ VEDENÍ VYHLÁSILO VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA VSTUP DO ,,TVRDÉHO JÁDRA'' FANCLUBU. JEHO CÍLEM BUDE ELIMINOVAT ZÁŠKODNICKOU ČINNOST A DRŽET LACHTÁNKY PŘI ZEMI.

PŘIHLÁŠKY PIŠTĚ DO KOMENTÁŘŮ ČLÁNKU

PROBĚHLY DALŠÍ POKUSY O DISKREDITACI MROŽŮ PŘED VEŘEJNOSTÍ

23. května 2007 v 22:26 | demel |  Reportáže
Během několika posledních týdnů to mezi oběma tábory vře. Blížící se konec sezóny vyburcoval mediální tým Lachtánků, kteří v sérii ztrácejí k tomu, aby zbavila Mrože opory fanoušků. jako příklad můžu uvést dva poslední zápasy. Média pod taktovkou Lachtánků označily zákroky Martina Dubce na Lukáše Dubu za brutální, nesportovní a likvidační. Také po dnešním zrušeném utkání se objevily pokusy o házení špíny na cizí dvorek. Lachtánci si nejspíš naivně myslí, že celá sezóna je jen o vzájemných soubojích. Své místo zde nachází také trénink a pravidelné testování výkonnosti. Vrátím se také ke komentování výsledků dnešního testování. Když je Demel nejpomalejší sprinter ligy, tak Berzinš s Galvinšem zase nejhůř hází. Hlavně výkon Armandse Berzinše vzbudil úsměv, a to jak v řadách Mrožů, tak i Lachtánků. Rozhodčí se dokonce nechal slyšet, že pro tento výkon nemá stupnici. Dále musím vyvrátit jakékoli předání úplatku rozhodčímu. Roman Stantien předal rozhodčímu pouze svou vizitku finančního poradce. Také domnělý útok na Michala Horáka granátem zůstal pouze v překroucených kanálech Berzinšova mozku.

MILÝ PANE BERZINŠI(potažmo Galvinši), UDĚLEJTE SI LASKAVĚ POŘÁDEK PŘED VLASTNÍM PRAHEM , NEŽ ZAČNETE KIBICOVAT. VEDENÍ LACHTÁNKŮ BY MĚLO ZVÁŽIT, ZDALI JSTE ZPŮSOBILÝ PRO VYKONÁVÁNÍ BEZESPORU TAK SLOŽITÉ ČINNOSTI JAKO JE MEDIÁLNÍ OSVĚTA. STÁLE ČASTĚJI SE VE VAŠEM SLOVNÍKU OBJEVUJE SLOVO ,,ZPIČENÝ'', COŽ JE PODLE MĚ VÝSLEDEK DLOUHODOBÉHO PŮSOBENÍ GUNTISE GALVINŠE. DOPORUČUJI VÁM HLEDAT POMOC U ODBORNÍKŮ, ONI NEJLÍP VÍ, JAK VÁM POMOCI.

po odehreném zápase došlo k mediálnímu napadení Mrožů. Vrchní kouzelník mužstva se vyjádřil k situaci(všimněte si, že vzteky dokonce nedodržoval pravopis)

17. května 2007 v 21:29 | demel |  Reportáže
Rad bych uvedl komentare vysoce postavenych certu k tomuto rozhovoru.
Satan Klaus: "Sosič sosič?"
Podčerák: "Hačíí"
Kapusťák::"Čajík"
Parouback: "Za faul na Dubu můžou agenti a žoldáci ODS"
Z odpovědí vyplívá jasný názor, že rozhovor je zaujatý. Napsat se melo toto: Po brutálním zákroku brankáře Duby (který je stále neschopný smířit se s drobným nedorozuměním z předchožího zápasu) na Dubce se není možné divit drobnému Dubcovu rozčilení, když ho Duba vystrčil z ideální hlavičkovací pozice a následné jemné pošťouchnutí není možné brát jako faul, ale jako drobný náznak kolegiální konkurence. Lachtánci, neschopní měřit své fotbalové schopnosti s elitním týmem Mrožů, se snaží kompenzovat svou neschopnost mohutnou medivou kampaní vnutit divákům fakt, že zatímco tým Lachtánků je jednotný a silný, tak Mroži jsou bezcharakterní hovada (citace). Lachtánci vyzbrojeni nezvratnými důkazi, jako je gól natočený přes sloup, nebo zpětně zneuznané penalty (dokud v nich zpočátku vedli, tak neprotestovali), se vydávají na dlouhou cestu důkazu imorálnosti Mrožů. Jejich cílem je ovlivnit veřejné mínění a tímto zákeřným plánem, kdy mediální tým Lachtánků (skládající se z Berzinše) píše účelné a lživé články, rozvrátit uvolněnou a kvalitní morálku Mrožů - to se jim však nemůže podařit, neboť tak dobrý a spolupracující tým, jako jsou Mroži se nedají strhnout k malicherným hádkám vyvolaných neschopností Lachtánků bojovat s Mroži na fotbalovém hřišti.
Doufám, že Lachtánci si svou chybu uvědomí a začnou psát (a hrát) férově.24.zápas

17. května 2007 v 21:22 | demel |  Reportáže
Po hladké výhře v minulém utkání se dění přesunulo opět pod střechu. Tahle změna nakonec více svědčila Lachtánkům, kteří vynikali svou obětavostí. Bylo jim totiž jasné ,že další zaváhání by je srazilo do kolen. Směrem dopřenu hráli lachtánci velice opatrně, především na brejky, které plnily svůj účel. Jako neobvykle účinná se projevila spolupráce s Michalem Horákem, který dvakrát překonal brankáře Kučeru, který zažil jeden ze svých nejhorších výkonů kariéry. Mroži měli ve svém obranném pásmu zmatek, při útočení ztráceli míče, netrefovali bránu a vylamovali si zuby na skvěle chytajícím Dubovi. Špatný zápas zahráli také Dubec s Demelem, kteří si spolu vůbec nerozuměli. Zápas nakonec Lachtánci vyhráli 7:4. Během utkání se objevilo podobně jako v minulém zápase několik kontroverzních okamžiků. Jeden nastal při zákroku Dubce na Dubu. Následně se Dubec dostal do dobré hlavičkářské pozice, odkud ho rukama vytlačil Duba, za který rozhodčí nařídil penaltu. To vyburcovalo lachtánky aby na účet rozhodčího skládali výtky. Jako důkaz údajné korupce označili zákrok Tomáše Demela na Armandse Berzinše, který sroloval útočníka lachtánků až na ochranný mantinel. Jako důkaz ale uvádíme že zákrok neproběhl před očima sudího, a tak nemohl být posouzen.

23.zápas

17. května 2007 v 21:06 | demel |  Reportáže
Mroži v utkání védodili. Během utkání navýšili vedení až na 9:2. V závěru hráli Lachtánci power play, což oživilo hru, která teď byla nahoru dolů. Mroži nakonec zvátězili 10:5. V průběhu zápasu došlo také k jedné kontroverzní události. Lukáš Duba po nakopnutí od Martina Dubce nemohl dále pokračovat v zápase a Lachtánci byli tak oslabeni. Po zápase to zavřelo v kotli fanoušků lachtánků, zejména po zprávě od vedení. Označení zákroku na Dubu za likvidační bylo neadekvátní a zákrok byl nechtěný. Tolik vyjádření Mrožů....