10.zápas- Lachtánci nalezli novou mízu

29. listopadu 2006 v 22:46 | demel |  Reportáže
Předzápasová atmosféra byla bouřlivá. Lachtánci měli opět nastoupit bez Lukáše Duby, který ještě nebyl podle klubového lékaře zcela zdráv. Mroži byli v plné síle a věřili si. Předpokládalo se, že do týmu lachtánků půjde opět zaskočit Josef Kučera, avšak mroží mág byl proti. Na záskok nakonec šel nejprofuktivnější hráč soutěže Davídek.
Lachtánci potěšení vydatnou posilou se vrhli do útoku a hned v úvodu se trefil právě Davídek. 1:0 pro Lachtánky! Mroži se ale nedali a Dubec srovnal na 1:1. O chvíli později dokonce Stantien strhl vedení na stranu Mrožů, ale na víc se Mroži v tuto chvíli nezmohli. Lachtánkům se opět podařilo vyrovnat zásluhou Hrabala. Mroži vrhli do útoku další síly a Stantien opět strhl vedení na stranu Mrožů. 3:2! Lachtánci se sotva stačili oklepat a Stantien zvýšil už na 4:2 a dokončil tak svůj hattrick.
A vzápětí zasadil Dubec Lachtánkům další ránu.Avšak Mroží gólostroj se se potom zasekl. Po několika minelách měli Lachtánci několikanásobnou možnost snížit z pokutového kopu,ale nestalo se tak. Na druhé straně se snažil proměnit penaltu Demel, ale těsně minul, čímž potvrdil svou nemohoucnost v dnešním zápase. Aktivní Davídek pak snížil na 3:5. Lachtánci začali Mrože přehrávat a do několika příležitostí se dostal Berzinš ale neuspěk na Kučném. Potom se po záludné střele z dálky snažil odvrátit míč od branky Demel,ale neštťastně zamířil do vlastní sítě. O další dva Lachtánčí zásahy v řadě se postaral opět Davídek a Lachtánci se dostali do vedení 6:5.
Na 7:5 zvýšil Galvinš a na 8:5 opět Davídek. S Mroži to vypadalo zle, docházely jim síly. Do úniku se dostal Demel, ale v rozhodujícím okamžiku mu Rob ukopl balón. Na 9:5 pro Lachtánky zvýšil Hrabal a na 10:5 opět Davídek. Skutečně nešťastnou hru Mrožů podtrhl ještě Rob s Hrabalem, jejíchž zásluhou Lachtánci vedli už 12:5. Mroži tak dostali 10 gólů v řadě. Mroži chtěli alespoň upravit skóre. Po Demelově střele dorazil do sítě míč Kučný. Potom se dostal Demel sám před prázdnou bránu, avšak Demel neuvěřitelně minul, odražený míš doklepl do sítě Dubec.
Lachtánci tak stáhli vedení Mrožů a stále mohou pomýšlet na titul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama